Burun Estetiği İle İlgili Tüm Sorular

Merhaba,

Yeni yılda bir değişiklik yapıp sizlere bloğum üzerinden cevaplar vermek istiyorum. Burun estetiği ameliyatı ile ilgili aklınıza takılan tüm soruları bu sayfa altından sormanız durumunda hepsini cevaplayacağım.

Üstelik dilerseniz direkt Facebook hesabınızla, dilerseniz de sayfanın en altında bulunan yorum yapma bölümü ile sorularınızı sorabilirsiniz.

Op. Dr. Barış Çakır

Bir önceki yazımız olan Kapalı Rinoplasti Nedir? * İzsiz Burun Estetiği başlıklı makalemizde izsiz burun estetiği, kapalı burun estetiği ve kapalı rinoplasti hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

yorumlar

Op. Dr. Barış Çakır - Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı

8 thoughts on “Burun Estetiği İle İlgili Tüm Sorular

 1. Merhaba,

  Ben burun estetiği olmak istiyorum. 30 yaşında bir erkeğim. KBB uzmanı burnumda et olduğunu bunun da alınması gerektiğini söyledi. Kemer de olduğu için bunun da alınmasını istiyorum. Yaptığınız işleri takip ediyorum genelde bayanlar üzerine fotoğraflarınız var. Erkeklerde yapılan burun estetiği ameliyatının farklı olduğunu da biliyorum. Rica etsem bana bu konuda yardımcı olabilir misiniz? Burun estetiği ameliyatı fiyatlarınız nedir? Burun estetiği ameliyatını İstanbul’da mı yapıyorsunuz sadece? Başka şehirlere de gelip yapma durumunuz var mı?

  Teşekkürler.

  Hasan Şahin

 2. burcu şenpolat

  - Edit

  Reply

  Barış bey yaptığınız burun estetiği ameliyatlarını takip ediyorum sürekli. çok güzel burunlar yapıyorsunuz gerçekten dediğiniz gibi doğal hemde havalı oluyor. Çok kıskanıyorum yaptıranları en kısa sürede yanınıza gelmek istiyorum. Acaba ne kadar sürede tam olarak iyileşebilirim? Burun estetiği ameliyatı olan bir arkadaşım morarma olmadığını ve çok kısa sürede iyileştiğini söyledi. Gerçekten No-Mor olabiliyor mu? Alçılar çıktıktan hemen sonra iş hayatıma devam edebilir miyim?

 3. Hatice Istanbul

  - Edit

  Reply

  hocam ben İstanbuldayım ve burun estetiği ameliyatı olmak istiyorum. Kapalı burun estetiği mi yoksa açık mı olmalıyım bilmiyorum. Kapalı burun estetiği ameliyatlarının normal rinoplasti ameliyatlarına göre daha iyi sonuçlar verdiği ortada. Kesin olarak burun estetiği ameliyatı olduğumda bunun anlaşılmasını istemiyorum. Sanırım bu yüzden burun estetiği ameliyatını tercih ederken kapalı rinoplastiyi tercih etmeliyim değil mi? Burun estetiği fiyatlarınız ne kadar acaba öğrenebilir miyim?

  Birde bu sadece burun ucu estetiği ameliyatı diye bir şey var. Bu nasıl yapılır? Hangi tür burunlara olur?

 4. Barış hocam merhaba. Ben uzunca zamandır burnumdan şikayetçiyim. Ancak burun estetiği günah mı diye bir çok araştırma yaptım. Bu günah sebebiyle açıkçası çekincelerim var. Sizin bu konudaki düşünceleriniz nelerdir?

 5. Barış bey merhaba,

  24 yaşındayım burun estetigi olmak istiyorum. 17-24 ocak tarihleri arasinda istanbulda olacagim. Bu tarih araliginda ameliyat olmam mumkun mu? Fiyat bilgisi alabilirmiyim
  Tesekkurler.

 6. Özlem Hacer Güneş

  - Edit

  Reply

  Burun ameliyatından kaç gün sonra uçak yolculuğu yapılabilir teşekkür ederim iyi çalışmalar.

 7. Merhaba Barış bey benim küçükken aldığım bi darbe sonrasi eğik bir burnum var yüzüm küçük ve bu orantisizlik beni çok rahatsız ediyor. Ben sadece o kemerin gitmesini istiyorum ama ogrenciym o yüzden fiyat benim için önem arz ediyor ortalama bi fiyat öğrenebilir miyim? Teşekkürler.

Add Comment